Csepel se chce zapojit do projektové žádosti v rámci nadcházejících výzev u programů Interreg

Radnice budapešťské městské části Csepel, která by se ráda zapojila do projektové žádosti v rámci nadcházejících výzev u programů Interreg Danube, Interreg Central Europe a Interreg Europe, má poměrně široký tematický záměr možné spolupráce: od oblasti nízkouhlíkové mobility, revitalizací historických průmyslových oblastí a vnitrozemských přístavů až po energetickou účinnost budov oběhové hospodářství. Více informací o budapešťské městské části Csepel a jejích možnostech naleznete zde: Csepel_introduction_2017

V případě, že hledáte pro svůj projektový záměr zahraniční partnery z Maďarska (města), tak je možnost se ozvat přímo osobě zastupující maďarského partnera uvedené ve výše uvedeném dokumentu.

Pro úplnost předkládáme přehled nadcházejících výzev:

Interreg Europe: 3. výzva – od 1.3. do 30.6. – národní info den dne 23.2. v Praze, info zde.

Interreg Danube: 2. výzva bude vyhlášena oficiálně až na přelomu dubna/května, nicméně již teď jsou k dispozici všechny podklady pro přípravu žádosti. Na základě toho bude výzva otevřena oficiálně pouze cca 1 měsíc. Proto by žadatelé měli začít připravovat žádosti, co nejdříve. Národní info den – 22.2. v Praze – info zde.

Interreg Central Europe: 3. výzva bude vyhlášena až na podzim 2017. Bližší info o 3. výzvě bude známo v červnu 2017.