Výsledky třetího ročníku soutěže Equa bank Rodinná firma roku 2014

1. místo LIKO-S, a.s.

Společnost vlastní jedna rodina, která se podílí na přímém řízení firmy. LIKO-S se zabývá výrobou a montáží halových objektů, montovaných budov, zámečnickou prací na zakázku a specifickými akusticko-izolačními realizacemi. Kromě kvalitní práce dává svým zákazníkům ještě něco navíc - nabízí osobní angažovanost svých pracovníků. 

2. místo Dvořák - svahové sekačky, s.r.o.

Společnost Dvořák – svahové sekačky se zaměřuje na vývoj, výrobu a servis svahových sekaček. Dominantním produktem firmy je patentem chráněný výrobek - rádiem řízená svahová sekačka.

3. místo LASKI, s.r.o.

Firma LASKI se věnuje výrobě komunálních strojů. Původně byla firma zaměřena na prodej náhradních dílů pro zemědělskou techniku, ale nedlouho po svém vzniku začala společnost LASKI s vývojem svých vlastních výrobků. Dnes je pro firmu stěžejní činností výroba fréz na pařezy, štěpkovačů, drážkovačů, zametacích kartáčů, vysavačů listí apod. 

Cena veřejnosti: LIKO-S, a.s.

Stá hlasující v ceně veřejnosti byla Jana Pinkasová.

 

Výsledky druhého ročníku soutěže Equa bank Rodinná firma roku 2013

1. místo KAMA, spol. s.r.o.

Známá firma vyrábějící sportovní čepice a svetry s obratem přes 50 mil. korun a s exportem do 20 zemí světa začínala tím, že si její majitelka přivydělávala během mateřské dovolené.

2. místo IMS-Drašnar, s.r.o.

Firma, která začínala  v roce 1990 v garáži, je dnes stěžejním dodavatelem pro koncern Volkswagen a vybudovala si jméno v celém automobilovém průmyslu.

3.místo VAVI, s.r.o.

Zakladatelka firmy Věra Vávrová začínala s domácím zakázkovým šitím. Společně se svým manželem a synem vybudovali firmu, která vyrábí košile pro Pietro Filipi, uniformy pro Student Agency, RegioJet a další.
 

Podívejste se na video s loňským vítězem soutěže Equa bank Rodinná firma roku 2013

Výsledky prvního ročníku soutěže Equa bank Rodinná firma roku 2012

Liva Předslavice, spol s.r.o.

Tradiční a výhradně rodinná firma z Jižních Čech, která se zabývá zemědělstvím a je významným zaměstnavatelem regionu a členem Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR.

(Zdroj: rodinnafirmaroku.cz)