Start-up show dorazila do Hradce Králové

Ve čtvrtek 23. března 2017 se v Hradci Králové konala Start-up show. Akci, která přilákala tři desítky zájemců z řad studentů a začínajících podnikatelů, uspořádaly regionální pobočky CzechInvestu pro Královéhradecký a Pardubický kraj ve spolupráci s TECHNOLOGICKÝM CENTREM Hradec Králové.

Zájemci se dozvěděli o možnostech podpory začínajících podnikatelů | CzechInvest

 

Účastníci se dozvěděli o možnostech podpory start-upů. Na úvod vystoupil Jiří Štěpán s nabídkou inkubačních a akceleračních služeb vědecko-technického parku v Hradci Králové. Sdílené know-how úspěšného rozjezdu podnikání představila společnost Spindo a zakladatel In2Greators David Kovalský vysvětlil, jak funguje podpora pro start-upy ze strany mentora.

Zástupci agentury CzechInvest představili programy CzechStarter a ESA BIC Prague. Aktuálně vyhlášený program CzechStarter podporuje rozvoj podnikatelských aktivit prostřednictvím specifických služeb mentoringu a poradenství. Program ESA BIC Prague se zaměřuje na inkubaci a rozvoj technologicky progresivních start-upů, které ve svých komerčních produktech či službách využívají vesmírné technologie nebo systémy.

Zdroj: CzechInvest