Projekt podporující české start-upy CzechEkoSystem zakončí závěrečná konference

Uskuteční se 8. září 2015 v prostorech inkubátoru Impact Hub Praha. Agentura CzechInvest zde představí i nové programy a iniciativy pro podporu start-upů.

CzechEkoSystem

Projekt CzechEkoSystem, který podpořil 111 inovativních firem, bude slavnostně zakončen v start-upovém prostředí inkubátoru Impact Hub Praha. Kromě shrnutí projektu se návštěvníci akce mohou těšit i na inspirativní prezentace účastníků projektů CzechEkoSystem a CzechAccelerator, konkrétně start-upů REPORTING.CZ s.r.o. a be3D s.r.o. Jejich zástupci pohovoří o začátcích svého podnikání. Praktické rady do dalšího rozvoje byznysu pak předá zkušený kouč Ing. Vladimír Smutný. Na závěrečné konferenci představí agentura CzechInvest také nové programy a iniciativy pro podporu začínajících podnikatelů.

Po vystoupení všech řečníku bude následovat  networking u večerního rautu. Celou akcí bude provázet moderátor Vojta Bednář.

Projekt CzechEkoSystem agentury CzechInvest po dobu čtyř let pomáhal inovativním firmám získat zkušenosti s podnikáním prostřednictvím poskytnutých služeb koučingu a poradenství. Účelem projektu bylo předání praktických zkušeností s komercializací produktu či služby, uplatnění podnikatelského záměru a posílení marketingových a manažerských schopností. O podporu v rámci CzechEkoSystem zažádalo 245 projektů, 111 z nich bylo podpořeno.

Více informací naleznete v přiložené pozvánce.

K účasti na konferenci je nutná registrace, registrovat se můžete zde.

Připojené soubory

Popis souboru Typ Velikost Datum

Závěrečná konference - CzechEkoSystem

Pozvánka

PDF dokument 698,97 kB 20.8.2015

 

ZdroJ: CzechInvest