Týden inovací - Hlavní událost

Konference

Podrobnosti

  • ČSOB
  • 10 října, 2023
  • Úterý, 7AM to 6PM

Contact event manager

1 2 3 4

Book your tickets

Thank you Kindly

Týden inovací - Hlavní událost

ČSOB, Radlická 333/150, Praha

Úterý, 7AM to 6PM
10 října, 2023

000000

8. ročník největší události ve světě inovací a umělé inteligence je tu! Můžete se těšit na dva konferenční sály, kde se vystřídají experti z oblasti AI, inovací ve vzdělávání, životního prostředí, zdravotnictví a další. Připravte se i na mnoho zajímavých novinek, zásadní rozšíření programu konferenčních panelů, desítky tuzemských i zahraničních inovací, historicky největší výstavní plochu Inovačního veletrhu, ale i zbrusu nový prostor – networkingovou zónu.

120+ řečníků
70+ inspirativních seminářů
60+ přelomových projektů a inovací
3 000+ návštěvníků
a mnoho dalšího!

Nebudou chybět ani desítky doprovodných událostí po celé České republice. Ať jste z Brna, Ostravy nebo Ústí nad Labem, ve svém blízkém okolí si vybere opravdu každý!
(události budeme doplňovat postupně)

PROGRAM:
Inspirativní semináře
Názor zkušeného je vždy cenným Názor zkušeného je vždy cenným podnětem, který může posunout náš způsob přemýšlení dál, anebo rozšířit obzory v úplně nových odvětvích, o nichž jsme ještě před chvílí ani nevěděli. Proto jsme připravili přes 70 inspirativních seminářů. Semináře Hlavní události Týdne inovací jsou velmi oblíbené a hojně navštěvované a místa na nich rychle mizí. Důrazně proto doporučujeme si zakoupit Business vstupenku (a vyšší), ať si můžete místo na některém ze seminářů pohodlně rezervovat. Semináře povedou osobnosti, které patří ke špičce (nejen) tuzemské inovační scény. Mimo jiné influencer Karel Kovy Kovář, světově úspěšná architektka Eva le Petrec, technologický evangelista Petr Mára, designérka Anna Marešová, gastronomický nadšenec Lukáš Hejlík, komik a komentátor Seznam Zprávy Miloš Čermák, mediální odborník Josef Šlerka, CEO společnosti Alpha Industries Jan Týl, Social Media Skillhead Vítězslav Klement, šéfka startupu Soulmio Simona Zábržová, propagátor nanotechnologií Jiří Kůs, radikální inovátor Tomáš Studeník, kouč, mentor, trenér a konzultant David Škrobánek a řada dalších.

Inovační veletrh
Představení několika desítek projektů, které hýbou světem. Nechte se inspirovat inovacemi a technologiemi, které rozšíří vaše obzory! Jako vždy budou velkou pozornost poutat prezentace nejnovějších přelomových technologií a inovativních řešení. Bude jich pro vás připraveno přes 60, jak z ČR, tak ze zahraničí. A to z různých oborů, v nichž se mladé startupy, zavedené firmy i organizace či zapálení jednotlivci snaží neúnavně vylepšovat naše životy. Z předešlých Inovačních veletrhů už dobře víte, že byste ani letos rozhodně neměli chybět.

Konferenční panely
Cenné postřehy a zkušenosti celé řady významných hostů vám i letos tak jako každoročně poskytnou spoustu inspirace. Hlavní událost nabídne rekordních 12 diskuzních panelů s více než 50 výjimečnými řečníky a mysliteli z ČR a ze světa. Oproti předešlým ročníkům konferenční panely nabídnou ještě širší tematický záběr.

Veškeré informace najdete také na www.tydeninovaci.cz/.

Zdroj: Týden inovací