Startup World Cup & Summit

Ostatní

Podrobnosti

  • online
  • 14 října, 2020
  • Středa, 9AM to 5PM

Contact event manager

1 2 3 4

Book your tickets

Thank you Kindly

Startup World Cup & Summit

online

Středa, 9AM to 5PM
14 října, 2020

000000

Ve středu 14. října 2020 se  uskuteční Startup World Cup & Summit. Hlavním bodem programu jedné z největších startupových akcí v Evropě bude kontinentální finále soutěže Startup World Cup. O potenciální investici ve výši 500 tisíc dolarů a titul startupového mistra Evropy se utká celkem 12 finalistů z předchozích regionálních kol. Šanci zazářit budou mít i české startupy. Přihlášky jsou pro ně otevřené až do 30. září 2020. Finalistu ze zemí Visegrádské čtyřky vybere odborná porota den před hlavním finále, tedy 13. října 2020.

Na programu bude výrazně víc než jen startupová soutěž. Pořadatelé tradičně oslovili řadu známých osobností, které se zapojí v roli spíkrů, panelistů či mentorů. K hlavním hvězdám letošního ročníku se řadí sestra Elona Maska Tosca Musk, zkušený startupový investor Marvin Liao, ředitelka zodpovědná za expanzi značky Revolut v regionu CEE Irina Nicoleta, zástupce NASA Tom Cwik a český vědec a neurolog Martin Tolar.

Vedle tradičního vystoupení spíkrů organizátoři chystají také panelovou diskuzi na různá témata a menší setkání u mentorských stolů, stejně jako „one-on-one“ schůzky mezi představiteli startupů, korporací a investorských společností.

Vstupenky mohou zájemci pořídit přímo na webu www.swcsummit.com, případně přes prodejní portál GoOut. Ti, kdo si koupili vstupenky už na jaře na původně plánovaný dubnový termín, nemusí mít strach – původní lístky zůstávají platné. V případě zhoršující se epidemiologické situace počítají organizátoři s online variantou.

Více informací o Startup World Cup & Summitu naleznete zde.

Zdroj: CzechInvest