Solární energie a akumulace 2018

Konference

Podrobnosti

  • Hotel Occidental
  • 10 května, 2018
  • Čtvrtek, 9AM to 5PM

Contact event manager

1 2 3 4

Book your tickets

Thank you Kindly

Solární energie a akumulace 2018

Hotel Occidental, Na strži 32, Praha 4

Čtvrtek, 9AM to 5PM
10 května, 2018

000000

Prestižní konference Solární energie a akumulace 2018 se uskuteční již za dva týdny: 10. května v Praze (9:00-17:00, hotel Occidental, Na strži 32, Praha 4).

V programu vystoupí hosté z evropských asociací: Frank Gordon z Renewable Energy Association, Aurélie Beauvais ze zastřešující evropské fotovoltaické asociace SolarPower Europe nebo Phillip Ruf, ředitel EU Power & Carbon Analytics přinesou žhavé informace ze schvalování Zimního energetického balíčku, který obsahuje klíčové impulsy pro další rozvoj obnovitelných zdrojů v EU.

Mezi domácí osobnosti, které vystoupí na konferenci, patří Michal Šnobr, minoritní akcionář ČEZ s jasným pohledem na budoucnost energetiky v Evropě, Pavel Doucha, advokát s dlouholetou praxí v energetice. Státní správu zastoupí člen Rady ERÚ Rostislav Krejcar, Jan Kříž, náměstek ministra životního prostředí, Ladislav Havel, ředitel odboru elektroenergetiky na ministerstvu průmyslu nebo Petr Binhack ze Stálého zastoupení ČR při EU.

Odpolední program pak bude rozdělen na dva bloky: první z nich bude věnován rozvoji solární energie a akumulace, druhý legislativnímu prostředí a financování projektů. Účastníkům představíme také záměry Svazu moderní energetiky ČR.

Partneři Aliance pro energetickou soběstačnost mohou uplatnit slevu. Více podrobností o programu na ZDE.