Rychloseznamka4inovace

Ostatní

Podrobnosti

  • Kongresový sál Krajského úřadu Olomouckého kraje
  • 30 května, 2018
  • Středa, 1PM to 4PM

Contact event manager

1 2 3 4

Book your tickets

Thank you Kindly

Rychloseznamka4inovace

Kongresový sál Krajského úřadu Olomouckého kraje, Jeremenkova 40a, Olomouc

Středa, 1PM to 4PM
30 května, 2018

000000

Téma Rychloseznamky pro inovace se týká navázání výzkumné spolupráce mezi firmami a vědci orientovanými na oborové oblasti: STROJÍRENSKÉ TECHNOLOGIE, VÝROBKY A POSTUPY.

Přítomni budou zástupci univerzit a výzkumných organizací, ale také firem se zájmem o spolupráci.

Akce proběhne v osvědčeném formátu, který umožňuje rychlé rozpoznání relevantních potenciálních partnerů. Po krátkých prezentacích všech zúčastněných organizací následuje networking s občerstvením, kde bude prostor pro výměnu podrobnějších informací a domluvu kroků k zahájení spolupráce. Výsledkem setkání mohou být komerční kooperace, ale i společné výzkumné projekty s dotačním financováním (TAČR, OP PIK – Technologie, OP PIK  – Inovační vouchery, aj.).

Za každou organizaci prezentuje 1 zástupce nabídku či poptávku na výzkumnou a inovační spolupráci. Prezentující zástupce dané organizace musí v registračním formuláři uvést údaje o nabízené a poptávané spolupráci. Z těchto údajů pro vás připravíme prezentaci v rozsahu max. 3 minut (vlastní PPT prezentaci si tedy nemusíte připravovat).

Jelikož je kapacita míst omezena, tak Vás tímto prosíme o REGISTRACI prostřednictvím registračního formuláře umístěného zde, a to nejpozději do středy 23. května. (Registruje se každá osoba zvlášť).

Informace o formátu akce naleznete zde

Zdroj: akce4inovace