MSV 2022

Veletrhy, výstavy

Podrobnosti

  • BVV
  • 2022-10-04 9:00 to 2022-10-07 17:00

Contact event manager

1 2 3 4

Book your tickets

Thank you Kindly

MSV 2022

BVV, Výstaviště 1, Brno

2022-10-04 9:00 to 2022-10-07 17:00
4 října, 2022

000000

Inovativní technologické novinky, téma energetické efektivity i digitální řešení pro průmysl budoucnosti. To vše nabídne již 63. Mezinárodní strojírenský veletrh, který se uskuteční od 4. do 7. října na brněnském výstavišti. Souběžně s ním se konají specializované veletrhy IMT, PLASTEX, WELDING, FOND-EX a PROFINTECH.

„Reprezentativně zastoupeny budou všechny obory strojírenství, včetně klíčového obrábění a tváření. Zájem vystavovatelů o účast ukázal, že strojírenský veletrh je nepostradatelnou obchodní platformou a důležitým místem pro prezentaci nových technologií,“ uvedl Tomáš Moravec, generální ředitel společnosti Veletrhy Brno. Svou nabídku představí návštěvníkům celkem 1 256 firem z 41 zemí. „Počet vystavovatelů se oproti loňskému roku zvýšil o 20 procent. Otevíráme dohromady 8 pavilonů, tedy o tři více než minule,“ upřesnil Michalis Busios, ředitel Mezinárodního strojírenského veletrhu.

„Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně patří mezi nejvýznamnější evropské veletrhy v oboru a já jsem rád, že se vystavovatelé vrací. Zahájíme ho jako tradičně naším sněmem Svazu průmyslu a dopravy ČR. Premiérovi a ministrům chceme připomenout, jak je současná situace pro firmy složitá a aby právě na ně v těchto těžkých dobách nezapomínali, protože průmysl tuto zemi vždycky živil a živí,“ řekl prezident Svazu průmyslu a dopravy ČR Jaroslav Hanák.

Mezi firmami nechybí například ALBA precision, ALFLETH Engineering, Arburg, Bibus, BOLE Europe Technology, Bomar, Bosch Rexroth, Carl Zeiss, CZ. TECH Čelákovice, FANUC Czech, Fronius Česká republika, Galika, GF Machining Solutions, HEIDENHAIN, HENNLICH, HSG LASER, ISCAR ČR, ITAX PRECISION, Jinan Bodor CNC Machine Co.,Ltd., KUBOUŠEK, LASCAM systems, Maqfort, Maschinenfabrik Berthold Hermle, Misan, Nukon, PRIMA POWER CENTRAL EUROPE, RIMATEC, Rösler Oberflächentechnik GmbH, SCHUNK Intec, Schwäbische Werkzeugmaschinen GmbH, SK Technik, Sp-Tech, TAIMA, TAJMAC-ZPS, Tecnotrade obráběcí stroje, TEXIMP SA, TOS VARNSDORF, TOSHULIN, TRUMPF Praha nebo Walter. 

Více podrobností naleznete zde.

Zdroj: BVV