Konference: Scale-up your business aneb jak úspěšně vyrůst?

Konference

Podrobnosti

  • TC AV ČR
  • 4 prosince, 2019
  • Středa, 9AM to 3PM

Contact event manager

1 2 3 4

Book your tickets

Thank you Kindly

Konference: Scale-up your business aneb jak úspěšně vyrůst?

Technologické centrum AV ČR, Ve Struhách 27, Praha 6

Středa, 9AM to 3PM
4 prosince, 2019

000000

Inovativní firmy, které mají potenciál vyrůst ve velké globální hráče na svých trzích, jsou motorem ekonomiky. Posouvají technologický pokrok, boří zavedené trhy a vytváří trhy zcela nové. Vytváří nová, vysoko kvalifikovaná pracovní místa, zvyšují produktivitu. A protože úspěšné větší firmy jsou také finančně stabilnější, má mnoho firem ambice vyrůst, expandovat. Přetvořit byznys s vysokým potenciálem do funkčního podniku přesahujícího hranice jednoho státu ale není snadné, protože tento proces růstu s sebou nese mnohá úskalí.

  • Jak může z malé inovativní firmy vyrůst globální technologická společnost?
  • Jaké jsou typické problémy spojeny s přerodem malého inovativního start-upu do byznysově orientované firmy s organizační strukturou a hierarchií?
  • Jak pomoci českým inovativním firmám vyrůst v mezinárodním měřítku?

Odpovědi na tyto ale i řadu dalších otázek si klade za cíl tato konference, která je otevřena všem zástupcům inovativních firem, ale i aktérům z oblasti podpory podnikání, investorům a mentorům.
Kromě členů Scale-up týmu Technologického centra AV ČR se o své zkušenosti podělí investor Přemysl Rubeš z Bohemia Venture Capital, scale-up kouč Pavel Křepelka, MBA ze Scale-up Academy a zástupce rostoucí firmy, Jan Sekerka z Motionlab.

Podrobný program naleznete na tomto odkazu.

Účast na konferenci je po předchozí registraci bezplatná.
Registrace je otevřená na tomto odkazu.

Zdroj: enterprise europe network