Inovační jednohubky: Cirkulární ekonomika

Vzdělávání

Podrobnosti

  • Direct People
  • 4 června, 2018
  • Pondělí, 5PM to 8PM

Contact event manager

1 2 3 4

Book your tickets

Thank you Kindly

Inovační jednohubky: Cirkulární ekonomika

Direst People, Jankovcova 1603/47a, Praha-Holešovice

Pondělí, 5PM to 8PM
4 června, 2018

000000

Agentura Direct People Vás zve na Inovační jednohubky na téma Cirkulární ekonomika a redesign produktů, služeb či obchodních modelů jako cesta růstu.

Cirkulární ekonomika (CE) už dávno není jen buzzword, ale momentum, kterého se chytré firmy, ale i státy snaží využít. Například Holandsko plánuje přejít na cirkulární model do roku 2050. A firma Nike chce do roku 2025 vyrábět 100% z recyklovaných materiálů. Analytické firmy totiž odhadují, že díky CE vzniknou jen v Evropě v příštích 10 letech nové výnosy v řádu bilionů eur

Přijďte a zjistěte, jak i vaše rma může využít principů cirkulární ekonomiky.

Diskutovat budou Pavel Telička (místopředseda Evropského parlamentu), Zdeněk Horsák (spoluzakladatel České asociace oběhového hospodářství) a Soňa Jonášová (ředitelka Institutu cirkulární ekonomiky).

Moderovanou diskusi povede Cyril Klepek z Direct People. A pozor! Součástí programu bude i interaktivní workshop, kde si vyzkoušíte redesign vašich produktů a služeb do cirkulární podoby. Těšit se můžete nejen na výživné téma, ale i na výborné občerstvení a vína.

Pokud se chcete Inovačních jednohubek v Direct People zúčastnit, napište na adresu info@directpeople.cz, kde vám již sdělí všechny důležité podrobnosti.

Zdroj: tyinternety