Forum Vesmír: Kosmické aktivity České republiky

Konference

Podrobnosti

  • Kongresové centrum hotelu Holiday Inn
  • 5 června, 2018
  • Úterý, 9AM to 5PM

Contact event manager

1 2 3 4

Book your tickets

Thank you Kindly

Forum Vesmír: Kosmické aktivity České republiky

Kongresové centrum hotelu Holiday Inn, Brno

Úterý, 9AM to 5PM
5 června, 2018

000000

"Změna jako šance. Potenciál českých společností v účasti na projektech kosmických technologií" - Využijte příležitost a zúčastněte se nadcházejícího Fóra Vesmír, potkejte zástupce významných firem a diskutujte s nimi, jak se zapojit a využít příležitosti, které kosmické aktivity přinášejí!


Vzduch je naše moře, říkával Tomáš Baťa. „Nastal čas baťovské inspirace Tomáše a Jana konečně realizovat a zhodnotit naší vlastní akcí, v naší vlastní době, a v našem vlastním, tj. národním podnikatelském prostředí“, připomíná prof. Milan Zelený. Česká republika úzce spolupracuje s Evropskou kosmickou agenturou ESA na rozvoji kapacit a schopností českého kosmického průmyslu a akademické sféry. ESA je jedním z pilířů českých kosmických aktivit. Dalším je pak spolupráce s Agenturou EU pro družicovou navigaci GSA, která sídlí od roku 2012 v Praze a řídí odtud evropské programy Galileo a EGNOS. V roce 10. výročí spolupráce ČR s ESA konference představí dosavadní výsledky zapojení ČR do kosmických aktivit ESA a EU.


Diskutující:
Karel Dobeš (zmocněnec Vlády ČR pro spolupráci s GSA), Marek Aldorf (CzechInvest), Pavel Habarta (TC AV ČR), Daniel Lopour (GSA), Pavel Sobotka (Frentech), Ota Horák (S.A.B & SpoluWorks), Luděk Nechleba (Honeywell CZ), Milan Šlapák (GE Aviation)


Moderuje Zdeněk Bílek, ambasador České manažerské asociace.
Program akce zde.

Zdroj: czechspaceportal.cz