Boost with Facebook - Plzeň

Ostatní

Podrobnosti

  • Vienna House Easy Pilsen
  • 26 září, 2019
  • Čtvrtek, 10AM to 2PM

Contact event manager

1 2 3 4

Book your tickets

Thank you Kindly

Boost with Facebook - Plzeň

Vienna House Easy Pilsen, U Prazdroje 6, Plzeň

Čtvrtek, 10AM to 2PM
26 září, 2019

000000

Společnost Facebook přiveze do Česka svůj vzdělávací program pro malé a střední podniky i v letošním roce. Po prvním ročníku Boost Your Business, na který v září 2018 dorazilo do pražského Centra současného umění DOX přes 300 firem, však svou pozornost zaměří na regionální metropole. Letošní akce Boost with Facebook, jejichž cílem je propojit širokou veřejnost, majitele malých a středních podniků, lokální start-upy a neziskové organizace a zlepšit povědomí o podnikání na sociálních sítích, se budou konat 24. září 2019 v Brně a 26. září 2019 v Plzni.

Program se bude věnovat rozvoji podnikání skrze Facebook, navázání kontaktů a školení s marketingovými odborníky Facebooku. Součástí akce bude panelová diskuse se zástupci několika místních podniků. Účastníci se od nich mimo jiné dozví informace o tom, jak získávají nové zákazníky, budují komunitu, zvyšují povědomí o své značce a zajišťují prosperitu své firmy na sociálních sítích.

Akce se uskuteční ve spolupráci Facebooku, CzechInvestu a Asociace malých a středních podniků a živnostníků (AMSP ČR).

Více informací se dozvíte na webových stránkách akce. Pro vstup na akci je nezbytná registrace, kterou je možné učinit na webových stránkách Boost with Facebook.

Zdroj: CzechInvest