Creative Business Cup 2020

Přihlaste svůj start-up do mezinárodní soutěže Creative Business Cup a ověřte si, zda má potenciál být globálně úspěšný! Vyhrát můžete cestu na mezinárodní finále do dánské Kodaně, kde se spolu s vámi poperou o celkové prvenství kreativní firmy z celého světa. Přihlášky do národního kola soutěže můžete podávat až do 20. 12. 2019!

Spadáte do některé z oblastí kreativních průmyslů? Jste inovativní? Pokud k tomu všemu máte sídlo v České republice, pak je soutěž pro nejlepší kreativní startupisty právě pro vás.

Soutěž je určena pro start-upy z kreativních odvětví, jako je například design, elektronika, software, počítačové hry, 3D tiskárny, móda, architektura, reklama, film, fotografie, gastronomie, volnočasové aktivity, hračky, hudba nebo audiovize.

Porota bude hodnotit nejen kreativní řešení vašeho produktu či služby, ale také váš potenciál obstát v mezinárodní konkurenci a stát se globálně úspěšnou firmou. Pravidla soutěže a způsob hodnocení nalezenete zde.

Co můžete účastí v soutěži získat?

  • příležitost utkat se o účast na globálním finále Creative Business Cup v Kodani
  • propojení se start-upy a investory z celého světa
  • usnadnění přístupu ke kapitálu
  • zpětnou vazbu od investorů a expertů z oboru
  • sebeprezentaci na globální úrovni a zvýšení povědomí o vaší společnosti

V rámci globálního finále budou start-upy soutěžit o finanční odměnu pro vítěze a mnoho dalších cen. Přihlásit se můžete zde.

Více informací najdete zde. Případně zhlédněte video z minulých ročníků.


Zdroj: CzechInvest