Čeští účastníci na veletrhu BIO Japan v Jokohamě

BIO Japan je akcí zásadního významu pro japonský bioprůmysl. Už téměř dvě desítky let hraje důležitou roli tím, že pomáhá vytvářet příznivé podmínky pro rozvíjení vztahů mezi japonskými a globálními společnostmi a přispívá ke vzniku nových obchodních příležitostí. Na 19. ročníku BIO Japan v Jokohamě se od 11. do 13. října 2017 sešli nejvýznamnější odborníci na rozvoj podnikání, pracovníci výzkumu a vývoje a vrcholoví manažeři biotechnologických firem z celého světa.

Česko se představuje jako cenný partner pro smluvní výzkum, transfer technologií a spolupráci v oblasti výzkumu a vývoje | CzechInvest

K CzechInvestu se na českém stánku připojilo šest českých firem: Apigenex, Enantis, Mercachem, PharmInvent a Quinta Analytica a dva výzkumné ústavy (Biocev a Ústav organické chemie a biochemie), které díky systému partnerství mohly během tří veletržních dnů absolvovat množství jednání a schůzek. S finanční a organizační pomocí, kterou jim poskytlo velvyslanectví ČR v Japonsku a japonská agentura JETRO, seznámili čeští účastníci návštěvníky veletrhu se svými nejnovějšími úspěchy a představili Českou republiku jako cenného partnera pro smluvní výzkum, transfer technologií a spolupráci v oblasti výzkumu a vývoje.

Zdroj: CzechInvest