Český startup Oscar Tech slaví na CES v Las Vegas úspěch

Agentura CzechInvest díky programu CzechDemo vysílá na uznávané mezinárodní konference české startupy. Pokud se přihlásí do otevřené výzvy na konkrétní akci a uspějí, mohou se zúčastnit mezinárodních konferencí po celém světě, na které dostanou evropské finanční dotace až do výše 100% (konkrétní detaily naleznete ZDE).

dscn1249

České startupy byly již na Tech Crunchi v Londýně na podzim minulého roku a zrovna včera skončila konference CES v Las Vegas. Pravidelně Vás informujeme na našich sociálních sítích o konání celé akce včetně fotoreportáží a nyní se musíme pochlubit s krásným úspěchem českého startupu Oscar Tech.

O jaký úspěch se přesně jedná?

Součástí nabytého programu byla také účast českých startupů na akci „Startup breakfast“, na kterou dostali exkluzivní pozvání díky partnerství našeho webového portálu CzechStartups.org a CES. Největší úspěch dne byl takový, že startup Oscar Tech, který byl vybrán jako jeden ze soutěžících, se mohl ucházet o cenu v rámci soutěže Pitch Competition Lifestyle and Digital Health.

Firma se sama přihlásila a byla vybrána spolu s cca deseti dalšími startupy, které mohou mít pitch přímo na místě. V Las Vegas je obrovská konkurence, proto můžeme napsat, že je to ohromný úspěch a velmi jim gratulujeme! Tomáš Posker ze startupu OscarTech tak mohl vystoupit na hlavním pódiu a v jedné minutě odprezentovat svůj produkt.

Jak sám Tomáš Posker, CEO Oscar Techu říká: „Je samotným úspěchem, že jsme byli vybráni mezi deset nejlepších startupů, kteří měli šanci prezentovat na stagy. Přesto, že jsme nevyhráli, je pro nás úspěchem, že jsme měli možnost prezentovat potencionálním partnerům, které na CESu hledáme“.

Držíme palce, ať se daří a budeme se těšit na další úspěchy českých startupů na mezinárodním poli.

Zdroj: czechstartup