České firmy vystavovaly na největší světové přehlídce nanotechnologií v Tokiu

Ve dnech 14. až 16. února 2018 se v Tokiu uskutečnila největší světová přehlídka nanotechnologií pod názvem nano tech 2018. Nejnovější technologické trendy v oboru před zraky téměř 45 tisíc návštěvníků představilo na výstavišti Big Sight více než 600 vystavovatelů, mezi nimi i české firmy a výzkumné instituce.

zdroj: CzechInvest

 

Česká republika se veletrhu zúčastnila již posedmé. Oficiální český pavilon zajistila agentura CzechInvest pod záštitou Velvyslanectví České republiky v Tokiu. Na úrovni národní expozice se prezentovaly firmy Nafigate, Elmarco, SVCS, Regionální centrum pokročilých technologií a materiálů Olomouc (RPCTM), Středoevropský technologický institut Brno (CEITEC) a firma Vytek, která na japonském trhu zastupuje české nano společnosti Crytur, Estcom a VF. Individuálně se na vlastním stánku představila firma Průša Research.

Japonský veletrh nano tech je jedním z nejvýznamnějších technologických fór na světě. Pro české společnosti představuje možnost srovnání s mezinárodní konkurencí v oboru i unikátní příležitost navázat obchodní kontakty nejen s dalšími technologickými firmami, ale i potenciálními investory v regionu.

Více informací najdete na webových stránkách veletrhu.

Zdroj: CzechInvest