BIC Brno v současné době hledá nového kolegu do týmu na pozici Administrátor projektů

BIC Brno je podnikatelské a inovační centrum, které působí v České republice již přes 20 let. Svou činností a aktivitami v oblasti „Transferu technologií" vytváříme spojovací můstek mezi výzkumnými institucemi a průmyslovými podniky a podporujeme tím přenos inovací do praxe.

V současné době hledáme nového kolegu do týmu na pozici:

Administrátor projektů"

Náplň práce:

  • administrativní podpora projektového manažera a finančního manažera
  • podílení se na naplňování aktivit a přípravě akcí v rámci jednotlivých projektů (seminářů, workshopů, konferencí, vzdělávacích akcí apod.)
  • administrativní podpora při přípravě projektových žádostí, monitorovacích zpráv, výběrových řízení apod.
  • komunikace s klienty, partnery, monitorovacími orgány

Požadujeme:

  • VOŠ/VŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru
  • přehled v oblasti dotačních titulů především pro podnikatele
  • orientaci v oblasti související legislativy (zadávání veřejných zakázek, veřejná podpora apod.)
  • dynamickou a flexibilní osobnost s ochotou se učit
  • samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, zaměření na detail
  • dobré komunikační a organizační schopnosti
  • velmi dobrou uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)
  • znalost AJ na komunikativní úrovni
  • loajalitu ke společnosti

Výhodou:

  • praktické zkušenosti s přípravou projektových žádostí z dotačních programů z oblastí vědy, výzkumu a inovací (příprava, řízení, administrace, vyhodnocení)
  • orientace v systému MS 2014+

Nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení s možností růstu
  • různorodou a perspektivní práci
  • získání cenných zkušeností v perspektivní oblasti
  • možnost seberealizace
  • možnost osobního a profesního růstu
  • reprezentativní pracovní prostředí
  • stravenky
  • pracovní notebook s možností užívání pro soukromé účely
  • nástup možný ihned

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete prosím Váš životopis s fotografií na email: majer@bicbrno.cz