SEMICON Europe 2015

Dovolujeme si Vás pozvat na veletrh SEMICON Europa 2015, nejvýznamnější evropský veletrh mikroelektroniky, polovodičových výrobků, materiálů a souvisejících služeb, který se koná od 6. do 8. října 2015 se na výstavišti v Drážďanech.

Na základě nové dlouhodobé strategie se veletrh v tomto roce vrací z francouzského Grenoblu zpět do Německa. V budoucnu se tak bude SEMICON Europa střídavě konat v Grenoblu a v Drážďanech, tedy dvou největších evropských clusterech pro mikroelektroniku.

Díky podpoře řady veřejných i soukromých subjektů z celé Evropy umožňuje nová strategie vystavovatelům poznat a oslovit nové publikum a nové obchodní partnery. Kromě toho je možné plně těžit ze širokého zastoupení nejsilnějších mikroelektronických clusterů Evropy. Ani Vy byste při této události neměli chybět, protože

  1. SEMICON Europa je místem, kde můžete vidět vedoucí společnosti, technologie a osobnosti, které utvářejí budoucnostvývoje a výrobyv oblastimikro- ananoelektroniky;
  2. Vystavovatelé na SEMICON Europa jsou dodavateli a partnery vedoucích evropských mikroelektronických společností;
  3. Od křemíku po systémy a vše mezitím a okolo, SEMICON Europa prezentuje nejznámější a nejvýznamnější jména výroby mikroelektroniky;
  4. Nejnovější trendy nabízí nejen veletrh, ale i četné konference, ze kterých si každý může vytvořit individuální program odpovídající jeho zájmům.

Aby byla Vaše návštěva SEMICON Europa co nejpříjemnější a nejprospěšnější, připravilo pro Vás pořádající sdružení SEMI Europe speciální návštěvnický program s řadou výhod:

  • Vstup na veletrh zdarma
  • Individuálně přizpůsobené vedené prohlídky po výstavišti SEMICON Europa (založené na Vaší oblasti zájmu)
  • Předem domluvené schůzky s vybranými vystavovateli nebo zástupci zájmových skupin
  • 15% sleva na vybrané konference

Abyste mohli využít těchto výhod, zaregistrujte se prosím v Ticket-shopu na uvedené internetové adrese: http://semiconeuropa.org/Register. Během registrace vložíte Vám přidělený osobní kód 1wyWN, abyste následně obdrželi bezplatnou vstupenku na veletrh.

Pro získání slevového kódu na konkrétní konference, kontaktujte prosím sl. Kristýnu Jelínkovou (jelinkova@tema.de).

Rádi Vás v říjnu na veletrhu SEMICON Europa přivítáme a již nyní vám zaručujeme, že z této mezinárodní události vytěžíte maximum.

Přejeme Vám příjemný a úspěšný pobyt v Drážďanech.