Šance pro mladé vědecké talenty

Mezinárodní soutěž Falling Walls Labs se i v roce 2015 koná v mnoha zemích po celém světě a vyzývá k účasti studenty, mladé vědecké pracovníky, zaměstnance i podnikatele do 35 let. Přihlaste se a představte svůj nápad, výzkumný projekt nebo model v libovolném oboru.

Do soutěže Falling Walls Lab 2015 konané dne 17.09.2015 v Praze se mohou přihlásit studenti, mladí vědci, zaměstnanci i podnikatelé. Jejich úkolem je představit během 3 minut svůj originální nápad, výzkumný projekt či model.

FallingLab

Do finále Falling Walls Lab v Berlíně se kvalifikuje celkem 100 účastníků základních kol soutěže. Každý z finalistů dostane příležitost během 3 minut představit svůj nápad, výzkumný projekt nebo model před odbornou porotou složenou ze zástupců akademické obce, výzkumu i podnikatelské sféry. Tři výherci získají finanční odměnu a následující den znovu představí svůj nápad 800 účastníkům konference Falling Walls.Cílem soutěže Falling Walls Lab je podpora inovativního přístupu ve vědě i podnikání a výměna zkušeností a navazování kontaktů mezi mladými vědci a profesionály z různých oblastí.

Více informací naleznete ZDE.

Zdroj: TAČR