Webinář o chystaném projektu česko-japonské spolupráce v rámci platformy EUREKA

Vzdělávání

Podrobnosti

  • EU-Japan Centre for Industrial Cooperation - Brussels Office
  • 28 dubna, 2020
  • Úterý, 10AM to 11AM

Contact event manager

1 2 3 4

Book your tickets

Thank you Kindly

Webinář o chystaném projektu česko-japonské spolupráce v rámci platformy EUREKA

EU-Japan Centre for Industrial Cooperation - Brussels Office

Úterý, 10AM to 11AM
28 dubna, 2020

000000

Výzva vybraných členských zemí platformy EUREKA umožní finančně podpořit společné výzkumné a vývojové projekty s japonskými firmami, spinoffy a startupy. Konsorcium žadatelů se musí skládat alespoň ze dvou na sobě nezávislých účastníků – jednoho z japonské strany a jednoho z české nebo jiné zúčastněné země platformy EUREKA. Žadatelé musí vyjádřit zájem na vývoji nového a inovativního produktu, služby nebo průmyslového procesu a z výsledku společného úsilí musí mít užitek všichni účastníci. Žádný z nich nesmí nárokovat více než 70 procent celkových uznatelných nákladů společného projektu. Maximální doba na dosažení cílů jsou dva roky. Účastnit se mohou projekty ze všech oborů kromě vojenských technologií.

Pro více informací se můžete registrovat na chystaný webinář, který připravila organizace EU-Japan for Industrial Co-operation. Ten se koná 28. dubna 2020 online v 10:30.

Čeští zájemci mohou podávat přihlášky v rámci výzvy INTER-EUREKA Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. Pro aktuální informace o výzvě sledujte webové stránky www.msmt.cz nebo CzechInvestu.

Zdroj: czechinvest.org