Vyhlášení soutěže Podnikavá hlava 2019

Soutěž

Podrobnosti

  • Vědeckotechnický park UP
  • 30 května, 2019
  • Čtvrtek, 9AM to 4PM

Contact event manager

1 2 3 4

Book your tickets

Thank you Kindly

Vyhlášení soutěže Podnikavá hlava 2019

Vědeckotechnický park UP, Šlechtitelů 21, Olomouc

Čtvrtek, 9AM to 4PM
30 května, 2019

000000

Výhru 70 tisíc korun do startu podnikání a potenciál získání investice, kancelář na rok zdarma, k tomu nové kontakty, zkušenosti, zpětnou vazbu od mentorů. To vše čeká na vítěze desátého ročníku soutěže Podnikavá hlava, kterou připravuje Vědeckotechnický park Univerzity Palackého v Olomouci ve spolupráci s agenturou CzechInvest a dalšími partnery.

Finálové soutěžní klání proběhne 30. května, kdy pořadatel slavnostně vyhlásí vítěze. Soutěžit se bude i ve speciální kategorii Podnikatel v sukni nebo Zdraví-pohyb-sport. Tři vybraní finalisté budou mít na podzim možnost prezentovat své nápady před stovkami účastníků olomoucké konference o podnikání UP Business Camp.

Agentura CzechInvest připravila pro finalisty soutěže také vzdělávací seminář, který jim pomůže v rozvoji jejich podnikání.

Soutěž Podnikavá hlava 2019 organizuje Univerzita Palackého – Vědeckotechnický park pod záštitou Olomouckého kraje a za podpory generálního partnera České spořitelny – poskytovatele služby Erste Corporate Banking, společnosti Reticulum a Agentury pro podporu podnikání a investic CzechInvest.

Zdroj: CzechInvest