Uzávěrka přihlašování projektů na konferenci BioSpot 2020

Výzva konec

Podrobnosti

  • Mezinárodní
  • 9 února, 2020
  • Neděle, 12AM to 11PM

Contact event manager

1 2 3 4

Book your tickets

Thank you Kindly

Uzávěrka přihlašování projektů na konferenci BioSpot 2020

Mezinárodní

Neděle, 12AM to 11PM
9 února, 2020

000000

Mezinárodní tech-transferová konference BioSpot opět vědcům v oblasti biotechnologií nabízí možnost prezentovat výsledky jejich práce před potenciálními investory. Pátý ročník události proběhne 5. března v Národní technické knihovně v Praze, své objevy a nápady mohou odborníci přihlašovat do 9. února.

„BioSpot je jedinečnou platformou spojující vědu a její výsledky se soukromým kapitálem tak, aby se vědecké výsledky mohly dostat do praxe a běžného života. Je to první a zatím jediná akce svého druhu v ČR. BioSpot oslovuje prostřednictvím každoroční konference investory v tak zvaných life-science vědách, čeští i zahraniční vědci tak mají možnost představit svůj výzkum a získat finance pro jeho uvedení na trh,“ uvedl Marián Hajdúch, ředitel Ústavu molekulární a translační medicíny LF UP, který konferenci pořádá společně s Ústavem organické chemie a biochemie Akademie věd ČR.

BioSpot si od svého založení v roce 2016 získává stále větší věhlas. Vloni se jej zúčastnila stovka odborníků a investorů z České republiky, Německa, Polska a Slovenska a prezentováno bylo dvaadvacet inovativních technologií a objevů zejména z medicíny, biomedicíny a biochemie.

Samotné konferenci předcházel tréninkový den, během něhož vědci zdokonalovali své prezentační dovednosti, a také edukativní den, kde měli možnost seznámit se s představiteli několika dříve úspěšně komercializovaných projektů. Tyto dny budou součástí BioSpotu i letos.

Odborníci mohou své vědecké výstupy, které jsou zralé pro vstup na trh, přihlašovat prostřednictvím webových stránek konference www.biospot.eu, kde se také dozvědí další podrobnosti. Deadline přihlášek je 9. února.

Autor: Martin Višňa
Zdroj: upol.cz