UP Business Camp 2020 a Souboj startupů

Konference

Podrobnosti

  • online
  • 21 listopadu, 2020
  • Sobota, 9AM to 5PM

Contact event manager

1 2 3 4

Book your tickets

Thank you Kindly

UP Business Camp 2020 a Souboj startupů

online

Sobota, 9AM to 5PM
21 listopadu, 2020

000000

Osmý ročník konference UP Business Camp, tentokrát online, včetně Souboje startupů

Vědeckotechický park Univerzity Palackého pořádá ve spolupráci s partnery, mezi něž patří také CzechInvest, 8. ročník konference UP Business Camp, tentokrát s podtématem „Načrtni svou budoucnost“. Zcela poprvé se konference uskuteční ve virtuálním prostředí. Chybět však nebudou inspirativní řečníci, ani soutěž podporující startupy z celé ČR.

Program bude stejně zajímavý a plný příběhů z business prostředí jako v předešlých letech. Konference se uskuteční prostřednictvím konferenčního hovoru, a to v sobotu 21. 11. 2020.

Kromě inspirativních přednášek z businessu je již potřetí v řádě součástí konference také startupová soutěž Souboj sturtupů, která si klade za cíl podpořit začínající podnikatele hodnotnými cenami, pomoci jim se zviditelněním a poskytnout jim užitečnou zpětnou vazbu z řad expertů sedících v hodnotící komisi. Souboj startupů je pořádán ve spolupráci se Startup Klubem a agenturou CzechInvest. Na účastníky tohoto klání čeká v rámci konference online školení na prezentační dovednosti, kde své vystoupení s odborným lektorem vypilují k dokonalosti a připraví se na odpolední dvouminutový výstup. Všichni účastníci soutěže se mohou zdarma účastnit i zbývajícího programu konference. Registrace do soutěže probíhá na webu www.startupklub.cz.

Ani na letošním programu nebude chybět panelová diskuse, jejím účelem tentokrát bude poskytnout účastníkům konference vhled do světa investic a jejich získávání. Pozvání do diskuze přijala jak začínající firma, které se podařilo získat svou první 10 milionovou investici, tak investor, který všem zúčastněným poskytne „investorský“ pohled na věc.

Zdroj: CzechInvest