Ukončení příjmu přihlášek do programu Laboratoř Nadace Vodafone

Výzva konec

Podrobnosti

  • Národní
  • 31 října, 2020
  • Sobota, 12AM to 11PM

Contact event manager

1 2 3 4

Book your tickets

Thank you Kindly

Ukončení příjmu přihlášek do programu Laboratoř Nadace Vodafone

Národní

Sobota, 12AM to 11PM
31 října, 2020

000000

Unikátní akcelerační program Laboratoř pomáhá nastartovat či rozvíjet společenské inovace s využitím informačních a komunikačních technologií.

Startupová platforma Laboratoř Nadace Vodafone se začala budovat v roce 2013. V prvních čtyřech letech za podpory IMPACT HUB Praha, v následujících třech ročnících za podpory Evropského sociálního fondu Operačního programu Zaměstnanost a nyní ve spolupráci se soutěží Vodafone Nápad roku.

Během programu trvajícího přibližně 8 měsíců pomáhají týmům zkušení mentoři a školitelé z mnoha oborů - od finančního či projektového plánování, přes testování produktu, až po jeho uvedení na trh. Samozřejmostí je i prezentace investorům.

Do Laboratoře se se svými projekty hlásí jak existující start-upy, tak i neziskové organizace, sociální podniky či univerzitní týmy.

Cílem je, aby vznikl, nebo byl úspěšně nastartován, projekt pro desítky tisíc uživatelů, kteří z inovačního řešení mají, nebo budou mít, přímý a doložitelný užitek.

Akcelerační program Laboratoř Nadace Vodafone patří nejen ve svém zaměření, ale i co se týká počtu podpořených osob a projektů, k absolutnímu unikátu v oblasti technologických sociálních inovací.

Přináší do ekosystému sociálních inovací jak nové projekty, tak i nové formy spolupráce a uplatňování inovací v praxi.

Více informací o Laboratoři Nadace Vodafone najdete na webu.

Přihlásit se můžete ZDE.

Zdroj: Laboratoř Nadace Vodafon