Ukončení nominací pro devatenáctý ročník soutěže EY Podnikatel roku

Soutěž

Podrobnosti

  • Národní
  • 21 října, 2018
  • All Day

Contact event manager

1 2 3 4

Book your tickets

Thank you Kindly

Ukončení nominací pro devatenáctý ročník soutěže EY Podnikatel roku

Národní

All Day
21 října, 2018

000000

Společnost EY hledá již devatenáctého EY Podnikatele roku, který bude Českou republiku reprezentovat na světovém finále v Monte Carlu. Pro úspěch v soutěži je stěžejní především osobnost podnikatele a jeho jedinečný podnikatelský příběh. Soutěží se v kategoriích EY Podnikatel roku České republiky, EY Technologický podnikatel roku, EY Začínající podnikatel roku a EY Společensky prospěšný podnikatel roku. Česká televize letos vyhlásí historicky třetího vítěze Ceny České televize – Podnikatelský přínos kultuře a umění. Čtenáři MF DNES a iDNES.cz opět vyberou nejlepší podnikatelský příběh.

Nominovat podnikatele do soutěže může kdokoliv, nejlépe prostřednictvím nominačního formuláře na stránkách www.podnikatelroku.cz. Na stejných webových stránkách je k dispozici rovněž přihláška přímo pro podnikatele. Přihlášky i nominace lze podávat do 21. října 2018.

Cílem soutěže, kterou společnost EY vyhlašuje ve více než padesáti zemích světa na šesti kontinentech, je ukázat veřejnosti vynikající osobní příklady na poli podnikání, které mohou být vzorem pro mladé začínající podnikatele. Kritéria, podle nichž porota posuzuje jednotlivé účastníky, jsou v každé zemi srovnatelná.

Partnery soutěže jsou společnosti Raiffeisenbank a Swiss Life Select. Soutěž se koná pod záštitou Hospodářské komory České republiky a podporuje ji agentura CzechInvest a organizace Ashoka.

Zdroj: CzechInvest