Průmysl 4.0, roboty i průmyslová údržba na trasách MSV TOU 2018

Vzdělávání

Podrobnosti

  • BVV
  • 2018-10-01 9:00 to 2018-10-04 18:00

Contact event manager

1 2 3 4

Book your tickets

Thank you Kindly

Průmysl 4.0, roboty i průmyslová údržba na trasách MSV TOU 2018

BVV, Výstaviště 1, Brno

2018-10-01 9:00 to 2018-10-04 18:00
1 října, 2018

000000

Komentované prohlídky Mezinárodního strojírenského veletrhu – MSV TOUR 2018 – představují zajímavé prolnutí odborného programu a přímé návštěvy expozic. Návštěvníci mohou snadno a bez čekání využít služby společnosti Trade Media International, která ve spolupráci s BVV Brno již podruhé organizuje prohlídku tematických tras.

Koncept je snadný. V předem stanovených časech startují během veletržního týdne několikrát denně předem stanovené trasy, které vždy spojuje jedno téma. Dopředu registrovaná skupina účastníků pak během maximálně dvou hodin prochází s průvodkyní veletrhem a čeká ji až deset předem domluvených zastavení, na kterých pozná možnosti technologií představených na partnerských zastávkách. Po skončení trasy je již na účastnících, zda se vydají zpět a do hloubky prostudují představené exponáty, nebo dají přednost dalším technologickým atrakcím MSV 2018.

Letošním lákadlem bude opět fenomén současnosti a hlavní téma letošního veletrhu, tedy Průmysl 4.0, který mohou návštěvníci navštívit dokonce na dvou odlišných a logicky spjatých trasách.

Napříč výstavištěm je každoročně silně zastoupen také segment průmyslové robotizace. Pokud nechcete hledat zajímavé exponáty robotů i přidružených komponent, včetně těch zaručující bezpečnost robotických aplikací, trasa Roboty je pro vás ta pravá.

Novou trasou letošního ročníku je výběr expozic, které představují řešení v oblasti průmyslové Údržby a diagnostiky, což je v době Průmyslu 4.0 oblíbené téma. Důkazem toho je i letošní Fórum údržby, které se těší zájmu také u vyššího managementu předních tuzemských průmyslových firem.

Rekordní počet vystavovatelů na ploše rozsáhlého výstaviště dává tušit, že i letos Mezinárodní strojírenský veletrh nabídne mnohé. Pokud nemáte dostatek času a některé z témat je pro vás motivací k účasti na předním tuzemském veletrhu, zvažte včasnou registraci na trasách MSV TOUR, protože počet účastníků je na každý den omezen. Právě registrace je jedinou podmínkou účasti, protože je opět možné MSV TOUR absolvovat zdarma.

Více o možnostech registrace i výběru zastávek jednotlivých tras najdete na www.msvtour.cz.

Zdroj: udrzbapodnika.cz