Konference: GATE2SPACE 2019 v rámci Českého kosmického průmyslového dne

Konference

Podrobnosti

  • Hvězdárna a Planetárium Brno
  • 12 listopadu, 2019
  • Úterý, 10AM to 5PM

Contact event manager

1 2 3 4

Book your tickets

Thank you Kindly

Konference: GATE2SPACE 2019 v rámci Českého kosmického průmyslového dne

Hvězdárna a Planetárium Brno, Kraví hora 2, Brno

Úterý, 10AM to 5PM
12 listopadu, 2019

000000

Přijměte pozvání na již 6. technologickou konferenci Gate2Space, která se koná v rámci druhého Českého kosmického průmyslového dne v Brně. Zde budete mít možnost seznámit se s českými i zahraničními firmami působícími v kosmickém průmyslu.
Proč je Český kosmický průmyslový dne pro vás relevantní?
Kosmický sektor nabízí mnoho špičkových technologií pro více průmyslových odvětví – automotive, strojírenství, nanotechnologie či energetiku. Akce vám nabídne prostor nejen pro obchodní jednání s firmami v rámci networkingové zóny, ale i získání informací o zapojení se do programů ESA či o technologickém transferu pro vaši firmu.

Na konfereni Gate2Space, kterou pořádá TC AV ČR společně s Ministerstvem dopravy, budou představeny programy Evropské kosmické agentury. Představí se zde české firmy z oboru, jako je Frentech Aerospace, G.L. Electronics a Sobriety, či nadnárodní firmy jako Honeywell a OHB. Cílem konfernece je posílit vazby a spolupráci mezi kosmickým průmyslem a ostatními sektory.

Detailní program průmyslového dne naleznete zde.
Svou účast můžete potvrdit na následujících odkazech:

• firmy se na veletrh registrují zde
• studenti a veřejnost se na veletrh registrují zde
• zájemci o konferenci Gate2Space se registrují zde

Účast je bezplatná. Po registraci pro firmy vám dorazí e-mail s možností instalace aplikace pro přihlášení na jednotlivé workshopy, B2B jednání a přednášky. Více informací naleznete zde.

Zdroj: TC AV ČR