Konference česko-japonského technologického partnerství 2019

Konference

Podrobnosti

  • Český institut informatiky, robotiky a kybernetiky
  • 25 června, 2019
  • Úterý, 1PM to 5PM

Contact event manager

1 2 3 4

Book your tickets

Thank you Kindly

Konference česko-japonského technologického partnerství 2019

Český institut informatiky, robotiky a kybernetiky,Jugoslávských partyzánů 1580/3, Praha 6,

Úterý, 1PM to 5PM
25 června, 2019

000000

Japonská organizace pro podporu zahraničního obchodu (JETRO) spolu s Technologickou agenturou ČR (TA ČR), Českým institutem informatiky, robotiky a kybernetiky (CIIRC) a japonskou organizací New Energy & Industrial Development Organization (NEDO) pořádá Konferenci česko-japonského technologického partnerství. Konference se uskuteční v úterý 25. června 2019 od 13:00 hodin v prostorách Českého institutu informatiky, robotiky a kybernetiky ČVUT.

Diskuze o česko-japonské spolupráci ve výzkumu a vývoji proběhne u příležitosti spuštění 1. veřejné soutěže Programu DELTA 2 ve spolupráci s japonskou organizací NEDO. Zástupci výzkumných organizací i soukromých firem představí úspěšné případové studie českých řešitelů ve spolupráci se zahraničními účastníky z Programu DELTA na podporu aplikovaného výzkumu. Dále bude na konferenci představena perspektiva česko-japonské výzkumné spolupráce v budoucnosti.

Zájemce o účast na konferenci prosíme o registraci e-mailemna  do 20. června 2019 (v těle e-mailu prosím zašlete následující údaje: jméno společnosti, jméno účastníka, pracovní pozice účastníka). Účast na konferenci je zdarma. V případě naplnění kapacity bude registrace ukončena před tímto datem. Konference bude probíhat v anglickém jazyce.

Zdroj: TA ČR