Konec podávání přihlášek do soutěže Vizionáři 2020

Soutěž

Podrobnosti

  • Národní
  • 30 listopadu, 2020
  • Pondělí, 12AM to 11PM

Contact event manager

1 2 3 4

Book your tickets

Thank you Kindly

Konec podávání přihlášek do soutěže Vizionáři 2020

Národní

Pondělí, 12AM to 11PM
30 listopadu, 2020

000000

Firmy, které ve svých provozech pracují inovativně a nabízejí zákazníkům produkt či exkluzivní služby, které jsou na trhu absolutní novinkou, mají šanci získat ocenění v 10. ročníku projektu Vizionáři. Do soutěže se mohou hlásit až do 30. listopadu.

Máte i vy ve své firmě nebo ve svém okolí vizionáře? Povedlo se vašemu podniku inovovat pandemii covidu navzdory? Našli jste nový produkt, službu nebo proces, který přinesl společnosti výraznou přidanou hodnotu ve formě technologického, ekonomického nebo sociálního pokroku? Přihlaste se do projektu Vizionáři 2020. Ocenění tradičně získávají inovace českých podniků s významným přínosem v technologické, společenské či ekonomické oblasti.

„Za 10 let historie naší soutěže jsme fascinováni nespočtem silných příběhů českých inovátorů – vizionářů, jejichž nápaditost a sveřepost šla za hranice běžného podnikatelského úsilí,“ sdělují organizátoři ze sdružení CzechInno na svých webových stránkách.

Předchozí ročníky potvrdily, že i podnikatelé z ČR vyrábějí nejmodernější produkty, které mohou obstát na světových trzích. Podmínkou účasti v projektu je, aby byla inovace aplikována v praxi případně, aby firmy před soutěží prezentovaly účinná opatření na podporu vlastní konkurenceschopnosti či konkurenceschopnosti sektoru, ve kterém podnikají.

O vítězném projektu rozhodne odborná porota složená z partnerů soutěže, akademických a vědeckých institucí, zástupců státní správy a představitelů inovačního podnikání.

Přihlášky posílejte do 30. listopadu.

Zdroj: businessinfo