Informační seminář k novému dotačnímu programu MPO “The Country for the Future” (Brno)

Vzdělávání

Podrobnosti

  • TITC
  • 11 prosince, 2019
  • Středa, 11AM to 2PM

Contact event manager

1 2 3 4

Book your tickets

Thank you Kindly

Informační seminář k novému dotačnímu programu MPO “The Country for the Future” (Brno)

TITC, Purkyňova 125, Brno

Středa, 11AM to 2PM
11 prosince, 2019

000000

Využijte jedinečnou příležitost zúčastnit se informačního semináře k 1. veřejné soutěži nového dotačního programu “The Country for the Future”, který pořádáme ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu. Seminář se uskuteční ve středu 11. prosince 2019 od 11 hodin v konferenční místnosti Technology Innovation Transfer Chamber, Purkyňova 648/125, 612 00, Brno.

Seminář je určen zejména pro malé a střední podniky, které připravují projekty zaměřené na zavádění inovací, včetně pořízení know-how, pořízení potřebných technologií či certifikace nových výrobků před samotným spuštěním výroby či poskytováním služby.

Účastí na semináři získáte nejen podrobné informace o aktuálně otevřené veřejné soutěži, ale dozvíte se také podrobné informace o struktuře nového programu MPO na podporu výzkumu, vývoje a inovací. Závěrem budete mít též možnost napřímo konzultovat své projektové záměry s přednášejícími.

Neváhejte a registrujte se co nejdříve. Kapacita konferenční místnosti je omezena. Pro předem zaregistrované je účast na akci ZDARMA. Registrace je možná zde.

Program semináře:

  • Úvodní informace o národních programech MPO na podporu výzkumu, vývoje a inovací
  • Prezentace k podmínkám aktuálně vyhlášené soutěže programu The Country for the Future
  • Dotazy potenciálních uchazečů o dotaci
  • On-line ukázka elektronické žádosti o podporu