Cestu ke zvyšování efektivnosti výrobních procesů najdete na Strojfóru

V Praze se dne 15. 11. 2017 uskuteční konference DIGITALIZACE - cesta ke zvyšování efektivnosti výrobních procesů, která se koná pod hlavičkou akcí Strojírenské fórum 2017 a ARaP 2017 v prostorách CIIRC na ČVUT.

Cílem konference je představit a na konkrétních příkladech demonstrovat současný trend digitální transformace nejen výrobních procesů, ale také veškerých firemních i mimofiremních procesů s průmyslovou výrobou souvisejících.

Konference Vám nabídne řadu zajímavých přednášek. Vystoupí mimo jiné Ivan Slimák, ředitel závodu ve Vrchlabí ŠKODA AUTO a.s., Martin Peňáz, Territory Sales Manager společnosti AUTODESK spol. s r.o., Ing. Jiří Holoubek, prezident ElA, výkonný ředitel a předseda představenstva ELCOM, a.s., člen představenstva SPČR, dále Ing. Kolář Petr, Ph.D., vedoucí ústavu RCMT, České vysoké učení technické v Praze, Ing. Jan Fibír, CSc., obchodně technický zástupce firmy SIDAT, spol. s r.o. nebo Ing. Zdeněk Haumer, vedoucí technického oddělení společnosti Festo, s.r.o.

Vedle přednášek Vám v rámci odpoledního bloku konference budou zpřístupněny vybrané laboratoře CIIRC. V průběhu celého dne Vám pak bude k dispozici konzultační centrum, které Vám poskytne jedinečnou příležitost konzultovat problematiku se zástupci vybraných firem a nalézt tak odpovědi na své otázky.

Bližší informace o programu konference spolu s odkazem na on-line registraci naleznete zde.

Zdroj: strojirenskeforum.cz