Český Motionlab zvítězil na Central European Tech Startups Day v Londýně

Pátý ročník prestižní startupové akce CE Tech Startups Day, který proběhl v říjnu v Londýně, přivítal dvacet technologických startupů ze střední Evropy. Každý z nich během pěti minut představil svůj projekt před londýnským publikem investorů a expertů startupové scény. Porota vybrala tři vítěze: český Motionlab a dva maďarské projekty InSimu a Rocket Shepherd.

CE Startups Day již pátým rokem spoluorganizuje agentura CzechInvest ve spolupráci s Velvyslanectvím České republiky v Londýně a ambasádami Slovenska, Maďarska a Polska. Z každé země se může zúčastnit pět inovativních startupů. Českou republiku letos reprezentovali zakladatelé firem ImpromptMeMotionlabRoivenueSmartGuide a SMUP-UQ, kteří byli vybráni v rámci akce Czech Pitch Night Shine@London inkubátorem Prague Startup Centre a VC fondem Lighthouse Ventures. Hlavním partnerem soutěže byla společnost PwC.

Vítězný Motionlab je brněnský startup, který vyvíjí platformu pro tvorbu personalizovaných videí. Rozhovor s jeho zakladatelem, Janem Sekerkou, čtěte zde.

Zdroj: CzechInvest