Home / Startup Weekend v Plzni
Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Startup Weekend v Plzni

26 ledna v 6:30 pm - 28 ledna v 9:00 pm

BIC Plzeň vás jako partner akce zve na první plzeňský Startup Weekend pro začínající podnikatele, kterým nechybí dobrý nápad, nasazení a chuť dotáhnout svůj projekt od nápadu až k realizaci. Během neuvěřitelných 54 hodin se účastníci dozvědí, jak vytvořit skutečnou společnost a díky odborníkům z různých oborů získají cenné rady, jak se poprat se začátečnickými nástrahami. O to, aby z workshopu odešli s patřičným know-how se postarají zkušení mentoři, investoři, spoluzakladatelé společností či sponzoři. Organizátoři slibují jedinečný a neopakovatelný zážitek.

Podrobné informace a vstupenky naleznete zde.

Víkendový program je určen nejen pro ty, kteří již svůj projekt mají a potřebují s jeho přetvořením v realitu pomoci. Dveře jsou otevřené i všem těm, kteří by se rádi ve svém pracovním životě osamostatnili a vypluli na širé moře podnikání. V průběhu workshopu bude probíhat spolupráce účastníků nejen s mentory, ale i mezi sebou navzájem. Vznikne tak kreativní prostředí otevřené nápadům a motivaci. Těšit se účastníci mohou na inspirativní přednášky, skutečné příběhy i v začátcích tolik potřebné konzultace s odborníky.

V průběhu prvního plzeňského Startup Weekendu promluví nejpovolanější trenéři a mentoři, kteří jsou připraveni účastníkům workshopu pomoci začít. Své zkušenosti z podnikání účastníkům předají UX Designer Tom Nečas, CEO a kreativní ředitel studia U+Design, Business & Sales Strategy Advisor a Startups Mentor Kristian Gambiraža, jednatel digitální agentury Onlinestrategie.cz Vlastimil Pěchouček či spoluzakladatel pokladního systému Storyous a služby Nexter Hynek Husník. Těšit se můžete také na generálního ředitele pro webovou integrační platformu Dativery Petra Ferschmanna, vývojáře pro Android Filipa Procházku a mnoho dalších.

Plzeňský Startup Weekend navazuje na sérii celosvětových Startup Weekend pro začínající podnikatele, které probíhají ve 150 zemích světa. Zorganizováno bylo již více než 2 900 akcí. Za dobu existence bylo utvořeno více než 23 tisíc týmů, mezi něž se v lednu připojí i ty plzeňské.

Zdroj: EEN

Podrobnosti

Zahájení:
26 ledna v 6:30 pm
Ukončení:
28 ledna v 9:00 pm

Místo konání

DEPO2015
Presslova 14
Plzeň,
Sdílej
Hide Buttons