Home / Seminář: Podpora inovačních aktivit H2020: výzvy EIC a INNOSUP
Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Seminář: Podpora inovačních aktivit H2020: výzvy EIC a INNOSUP

11 Prosinec, 2017 v 9:30 am - 1:35 pm

Technologické centrum AV ČR připravuje na 11. prosince 2017 informační seminář, který účastníkům přiblíží obsah nově otevřených výzev EIC (European Innovation Council) a INNOSUP (For a better innovation support to SMEs) 2018 – 2020 v programu Horizont 2020.

EIC je novou pilotní iniciativou na podporu excelentních evropských inovátorů, která pod sebou zastřešuje výzvy Nástroj pro MSP, Fast Track to Innovation, FET Open a Horizon Prizes. Ověření fungování pilotu by se mělo stát půdou pro navržení podoby EIC jako jednoho z důležitých základních pilířů následujícího 9. rámcového programu. V souvislosti s otevřením prvních výzev pilotu také došlo k některým změnám, které budou na semináři podrobně rozebrány. Představeny budou příklady úspěšných projektů s účastí ČR.

Podpoře inovací, a to především inovačním MSP, jsou rovněž věnovány výzvy v oblasti INNOSUP – For a better innovation support to SMEs. Tyto aktivity jsou cíleny na inovační agentury, klastry a další aktéry, kteří nabízejí podporu malým a středním podnikům. Aktuálním výzvám INNOSUP bude věnována odpolední část semináře.

Návrh programu spolu s odkazem na registraci naleznete zde.

Zdroj: h2020.cz

Podrobnosti

Datum:
11 Prosinec, 2017
Čas:
9:30 am - 1:35 pm

Místo konání

TC AV ČR
Ve Struhách 27,
Praha,
Sdílej
Hide Buttons