Earth Observation Entrepreneurship Initiative

15.000 EUR DO ZAČÁTKU PRO 50 STARTUPŮ VYUŽÍVAJÍCÍCH SATELITNÍ DATA. A DALŠÍCH 50.000 EUR PRO TY NEJLEPŠÍ!

Jsi technický, inovativní a podnikavý typ? Zajímají tě vesmírné technologie nebo data sbíraná družicemi při sledování Země (Earth Observation)? Studuješ související obor, nebo nadšeně doma pozoruješ hvězdy a máš nápad, jak využít data z dálkového pozorování Země a přetavit je v úspěšné podnikání? Chceš si to zkusit?

Pak tě bude zajímat, že Evropská kosmická agentura (ESA) v rámci iniciativy Earth Observation Entrepreneurship Initiative (EOEI) plánuje udělit až 50 Inovační voucherů v hodnotě 15.000 EUR lidem jako jsi ty!

Tyto inovační vouchery umožní vybraným uchazečům získat vedle 15.000 EUR rovněž data a specifické odborné znalosti a vytvořit si díky nim svůj první business plán v rozsahu požadovaném pro přijetí do podnikatelského inkubátoru ESA BIC Prague. Pokud se pak přihlásíš do ESA BIC Prague a se svým business plánem uspěješ, získáš dalších 50.000 EUR na to, abys rozjel svůj start-up a dotáhl svůj nápad až do úspěšného konce!

Program ESA BIC Prague operovaný agenturou CzechInvest a financovaný ESA a hl. městem Prahou ti kromě 50.000 EUR a dalších služeb na podporu vývoje tvého produktu či služby nabízí také zvýhodněný nájem kancelářský prostor v Paláci Adria, kde budeš mít nejen svůj stůl a židli, ale budeš také součástí komunity stejně inovativních a kreativních lidí v rámci Prague Startup Centre!

Co pro to musíš udělat?

Odpověz na výzvu Earth Observation Entrepreneurship Initiative na http://esa-eoei.org/ do 19. června 2016.

Že je to moc brzy? Nevadí, my ti pomůžeme! Přijď k nám na CzechInvest (Štěpánská 15, Praha 2) prokonzultovat svůj nápad na EOEI INFOmeeting dne 9. 6. 2016 od 15:00 hod, registrovat se můžeš zde, nebo 16. 6. 2016 od 10:00 hod na workshop do Technologického centra AV ČR (Ve Struhách 27, Praha 6), kde se dozvíš, jakým způsobem nejlépe napsat žádost o inovační voucher. Registrovat na workshop se můžeš zde.

Pro více informací nás neváhej kontaktovat na esabicprague@czechinvets.org!

Tým ESA BIC Prague, CzechInvest

Zdroj: VUTBR